Donderdag, 06 Mei 2021
MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
06:00 - 06:05
Toekoms Venster
06:15 - 07:00
Landbou Radio
07:00 - 09:00
Oggendskof Ontbyt
11:00 - 12:00
Oggend Versoeke
12:00 - 13:00
13:00 - 15:30
Middag Kuier
15:30 - 15:45
Frans Kook
16:00 - 18:00
Overdrive Home Brew
20:00 - 22:00
Laataand Love Songs
22:00 - 23:00
Ken Die Reg - HERHALING
00:00 - 05:00
Deurnag Musiek
05:00 - 05:30
Third Umpire Cricket Eng
06:00 - 06:05
Toekoms Venster
06:15 - 07:00
Landbou Radio
07:00 - 09:00
Oggendskof Ontbyt
09:00 - 11:00
Mid-Oggend Mengelmoes
11:00 - 12:00
Oggend Versoeke
12:00 - 13:00
The VIllage News Hour
13:00 - 15:30
Middag Kuier
15:30 - 15:45
Frans Kook
16:00 - 18:00
Overdrive Home Brew
18:00 - 20:00
Come fly with me
22:00 - 23:00
The Village News Hour - Repeat
00:00 - 05:00
Deurnag Musiek
05:00 - 05:30
Driver
06:00 - 06:05
Toekoms Venster
06:15 - 07:00
Landbou Radio
07:00 - 09:00
Oggendskof Ontbyt
09:00 - 11:00
Mid-Oggend Mengelmoes
11:00 - 12:00
Oggend Versoeke
12:00 - 13:00
13:00 - 15:30
Middag Kuier
15:30 - 15:45
Frans Kook
16:00 - 18:00
Overdrive Home Brew
18:00 - 20:00
Springbok Hit Parade with DJ Debs
20:00 - 22:00
Rondevoux Allegaartjie
22:00 - 23:00
High Noon - Repeat
00:00 - 05:00
Deurnag Musiek
05:00 - 05:30
Up and Under Rugby Eng
06:00 - 06:05
Toekoms Venster
06:15 - 07:00
Landbou Radio
07:00 - 09:00
Oggendskof Ontbyt
11:00 - 12:00
Oggend Versoeke
12:00 - 13:00
13:00 - 15:30
Middag Kuier
15:30 - 15:45
Frans Kook
16:00 - 18:00
Overdrive Home Brew
20:00 - 22:00
Country Classics
22:00 - 23:00
Koskas - Herhaling
00:00 - 05:00
Deurnag Musiek
05:00 - 05:30
Off Side Soccer Eng
06:00 - 06:05
Toekoms Venster
06:15 - 07:00
Landbou Radio
07:00 - 09:00
Oggendskof Ontbyt
09:00 - 11:00
Mid-Oggend Mengelmoes
11:00 - 12:00
Oggend Versoeke
12:00 - 13:00
13:00 - 15:30
Middag Kuier
15:30 - 15:45
Frans Kook
16:00 - 18:00
Overdrive Home Brew
18:00 - 21:00
Kuier saam Theuns
22:00 - 23:00
Sê jou Sê - Herhaling
00:00 - 05:00
Deurnag Musiek
05:00 - 05:30
Game Time Various Sport Eng
06:00 - 06:30
Wiele 2 Wiele
07:00 - 08:00
Sportsake met Coach Alex
08:00 - 09:00
Gesels Rugby met Coach A
09:00 - 11:00
Saterdag Jolyt
11:00 - 12:00
Afrikaanse Top 20
14:00 - 14:15
Frans Kook
14:15 - 14:45
Wiele 2 Wiele - HERHALING
18:00 - 20:00
Opskop Tyd - Boeremusiek
20:15 - 22:00
Langarm Musiek
22:00 - 23:00
Litte Losmaak
23:00 - 06:00
Deurnag Musiek
10:00 - 11:00
MidOggend Preek
15:00 - 16:00
Klassieke Keur
16:00 - 18:00
Gospel Tyd
19:00 - 21:00
Hartklop Weerklink
21:00 - 22:00
Sluitings Preek
23:00 - 06:00
Deurnag Musiek